اقتصاد مقاومتی، فقط یک توصیه کلی نیست

اقتصاد مقاومتی، فقط یک توصیه کلی نیست

این کاربران کسانی هستند که از این پیام رسان در گوشیهای قدیمی با سیستم عامل های پائین استفاده می کنند. این کاربران برای ادامه استفاده از سرویس های مربوط به واتساپ باید گوشی های جدیدی تهیه کنند یا سیستم عامل خود را ارتقا دهند. واتساپ تنها چند روز به این کاربران فرصت داده تا گوشی های خود را تعویض کرده یا آنها را به‌روزرسانی کنند. در سال میلادی جدید تنها کاربرانی که از نسخه های اندروید بالاتر از 4.3 و یا نسخه های بالاتر از iOS 9 استفاده میکنند قادرند از واتساپ و سرویس های آن استفاده کنند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: همه سیاست‌های ۲۴ گانه‌ای که در اقتصاد مقاومتی ابلاغ شد، در قالب ۱۲ برنامه تنظیم و برای هر یک از برنامه ها، تعدادی طرح تعریف شده است.

اقتصاد مقاومتی، فقط یک توصیه کلی نیست

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صدا و سیما، محمدباقر نوبخت با بیان اینکه همه سیاست‌های ۲۴ گانه‌ای که در اقتصاد مقاومتی ابلاغ شد، در قالب ۱۲ برنامه تنظیم و برای هر یک از برنامه ها، تعدادی طرح تعریف شده است، افزود: بر این اساس، حدود ۲۰۰ طرح تعریف کردیم یعنی اقتصاد مقاومتی فقط یک توصیه کلی نیست، بلکه برای عینیت بخشیدن آن، باید آثارش را روی رشد اقتصادی ببینیم.

وی اضافه کرد: خوشبختانه طرح‌هایی که در پایان هر هفته افتتاح می‌شود از این دست طرح ها است.

نوبخت گفت: برای بودجه سال ۱۴۰۰, بیش از صد هزار میلیارد تومان لحاظ شده است که براساس اقتصاد مقاومتی، موظف به اجرای آن هستیم.

نوبخت افزود: عملکرد تامین مسکن محرومان و رویکرد بودجه سال ۱۴۰۰, دو موضوع اصلی بحث این جلسه بوده است.

وی گفت: در بخش نخست گزارشی درباره مسکن محرومان ارائه شد که در آن بیش از صد هزار واحد مسکونی ویژه محرومان در دست احداث است و بالغ بر ۲۵ هزار واحد مسکونی در این طرح به محرومان تحویل داده شده است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه افزود: بقیه واحدهای مسکونی نیز تا پایان امسال و قبل از پایان دولت، تحویل محرومان می‌شود.

وی اضافه کرد: این واحدهای مسکونی به افراد محروم و شریفی داده می‌شود که حتی بعضی از آن‌ها هیچ پیش پرداختی نخواهند داشت ضمن اینکه وام بلاعوض سازمان برنامه و بودجه به نیابت از دولت، به آن‌ها داده می‌شود و بقیه مبلغ به صورت قرض الحسنه ۴ درصد پرداخت خواهد شد.

نوبخت گفت: این اقدام در کنار سایر طرح‌های تامین مسکن، برای روستاییان و افرادی که به نوعی در حوادث آسیب می‌بینند در نظر گرفته شده است.

درباره‌ی amir

همچنین ببینید

اقتصاد مقاومتی نیازمند خودباوری و احساس مسئولیت مردم است

رئیس سازمان بسیج سازندگی با تاکید بر اینکه مردم در اقتصاد باید به خودباوری و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *